امروزه جعبه های تبلیغاتی نورانی یا لایت باکسها (lightboxs) جای خود را برای تبلیغات در سطح شهر ها نیز باز کرده اند . هنگام عبور از پیاده رو ها در سطح خیابان های شلوغ شهر مطمئناً با این تابلوهای تبلیغاتی نوین مواجه شده اید . لایت باکسهای شهری مزایای زیادی نسبت به بنر های تبلیغاتی دارند ، از جمله اینکه به واسطه نوری که به تصویر می تابد ، تصور خیلی خوبی از تبلیغ شما در ذهن بیننده پدید می آورند . به واسطه تکنولوژی لامپ های SMD مصرف انرژی در آنها بسیار کم می باشد و عمر بسیار بالایی (تا 20 سال) دارند .

شما دارای هر کسب و کاری که باشید می توانید از این لایت باکسها برای تبلیغات محیطی خود استفاده کنید . فرض کنید شما دارای یک رستوران بزرگ می باشید اگر یک تابلوی تبلیغاتی نورانی جلوی رستوران خود بگذارید ، مطمئناً کسانی که به دنبال رستوران یا غذاخوری برای صرف غذا می باشند می توانند به واسطه این لایت تابلوی تبلیغاتی نورانی به رستوران شما بیایند چرا که نوری که آنها منعکس می کنند در روز هم تاثیر خود را خواهد گذاشت . قیمت تابلوهای تبلیغاتی ما بسیار مناسب تر از سایر همکاران می باشد و برای خرید می توانید تماس بگیرید .


افزودنی بتن - کلینیک بتن ایران

در چه صورت می توان لایت باکس ارزان خرید

طراحی لایت باکس و سفارش آن

تبلیغاتی ,لایت ,رستوران ,های ,واسطه ,، ,تبلیغاتی نورانی ,به واسطه ,در سطح ,برای تبلیغات ,که به ,تابلوی تبلیغاتی نورانی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
تحصیل در هلند مهندسی معدن دکتر و پزشک زیبایی و جراح پلاستیک اقیانوس طلایی نمایندگی فروش خدمات تعمیر کولر گازی اسپلیت سامسونگ در شیراز - عظیمی مـُــدخـِـــ♥ـــر صنایع فلزی چکش وبلاگی از جنس گل خرید کد ussd هستی دانلود | دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم